Kto z nas nigdy nie marzył, aby stać się kierowcą monster trucka, pilotem samolotu czy operatorem koparki? Zabawki zdalnie sterowane to świetna rzecz zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych, którzy głęboko w środku nigdy nie przestali być dziećmi.

Obecnie na rynku jest ogromny wybór takich zabawek o różnym stopniu trudności prowadzenia, od joysticków z zaledwie kilkoma przyciskami do tych bardziej skomplikowanych, umożliwiających sterowanie różnymi funkcjami. Po odpowiednim doborze zabawki zarówno najmłodszy jak i zaawansowany operator będzie miał wiele frajdy.

W ofercie sklepu znajdziecie wiele różnych zdalnie sterowanych pojazdów!

Są to samochody wyścigowe, monster trucki, samochody strażackie, policyjne, lokomotywy, czołgi, czy pojazdy rodem z placu budowy. Współczesne zabawki sterowane mają wbudowanych wiele elementów, które sprawiają, że zabawa staje się o wiele atrakcyjniejsza. Super efekty dźwiękowe i świetlne, ruchome elementy, a nawet jeżdżenie do góry nogami!

Znudziło się Wam już tradycyjne poruszanie zabawką po podłożu? 

Teraz możecie latać! W ofercie znajdziecie również wiele dronów z różnego rodzaju wyposażeniem, od najprostszych po wyposażone w kamery. Chcesz zafundować swojemu dziecku podróż w przyszłość? W naszym sklepie znajdziesz interaktywne, programowalne roboty, które poruszają się w dowolnym kierunku i zmieniają wyraz twarzy. A może Twoja pociecha ma zadatki na małego konstruktora? Podaruj mu zabawkę, którą musi sam złożyć, aby móc nią sterować.

Szeroki asortyment zabawek zdalnie sterowanych w naszym sklepie gwarantuje długie godziny zabawy i frajdy dla całej rodziny.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl