W dzisiejszych czasach ciężko zainteresować dziecko zabawką, która nie ma kolorowego wyświetlacza, nie łączy się z Internetem i przyciągnie uwagę na dłuższą chwilę. Co dopiero, gdy chcemy, aby dziecko dodatkowo bawiło się na świeżym powietrzu? To dopiero wyzwanie.

W tej kategorii zebraliśmy produkty, które nie tylko zabawią dziecko, ale również dostarczą im ruchu, poprawią kondycję i zachęcą dziecko do wyjścia na dwór. To idealna okazja na spędzenie razem wolnego czasu, zaszczepienie w dziecku sportowej rywalizacji i zapobiegnięcie chorobom takimi jak nadwaga.

Proponujemy między innymi duży wybór dysków latających

Ta niedroga zabawka sprawdzi się idealnie na dużej powierzchni. Dostępne są dyski w różnych wzorach takich jak: Star Wars, Avengers, Batman czy Superman. Świecące wersje dysków pozwolą na zabawę nawet późnymi wieczorami. Taka zabawa doskonale rozrusza dziecko, a także poprawi jego koncentrację i zdolności manualne podczas łapania dysku. To idealny pomysł na zabawę ojca z synem.


Kolejna męska propozycja to bramka do piłki nożnej. Który młody chłopiec nie marzy, aby zostać piłkarzem? Gra w piłkę i ciekawie rozegrany mecz z tatą zwiększy celność u dziecka i chęć rywalizacji.

Dla dziewczynek z kolei dobrym pomysłem będzie skakanka, którą można zabrać praktycznie wszędzie. Jest lekka, kolorowa i w zabawie z mamą może przysporzyć wiele frajdy. Można na przykład zorganizować zawody na jak największą ilość udanych skoków, czy to rowerkiem czy żabką.

W tej kategorii dostępne są również kręgle z ulubionymi postaciami Krainy Lodu - jednej z najbardziej popularnych bajek ostatnich lat. To zabawa dla całej rodziny, a dla chętnych stworzenia własnych kręgli proponujemy zestawy kreatywne do własnej produkcji kręgli. Zwiększy to wyobraźnię dziecka i satysfakcję z gotowej zabawki. Dziecko będzie dumne, jeśli samo stworzy zestaw do gry, która może być nie lada wyzwaniem z dużą ilością konkurencji.

Nasze zabawki sportowe nie tylko zbliżą do siebie całą rodzinę, ale skłonią do wyjścia na zewnątrz, by zaczerpnąć świeżego powietrza.

.

 

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl