Znikopis magnetyczny Cars - Auta Znikopis magnetyczny Cars - Auta
Producent: Sambro
Cena: 50,99 zł
szt.
zobacz więcej
Znikopis magnetyczny Hatchimals Znikopis magnetyczny Hatchimals
Producent: Sambro
Cena: 47,99 zł
zobacz więcej
Znikopis magnetyczny Iniemamocni Znikopis magnetyczny Iniemamocni
Producent: Sambro
Cena: 23,99 zł
zobacz więcej
Znikopis magnetyczny Littlest Pet Shop Znikopis magnetyczny Littlest Pet Shop
Producent: Sambro
Cena: 23,99 zł
zobacz więcej

Znikopisy magnetyczne to przydatne zabawki dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych

Rysuje się nimi na specjalnie do tego przeznaczonej tablicy. Dzięki temu dziecko nie pozostawia swoich rysunków w różnych miejscach w domu, mieszkaniu. Nie niszczy ściany, przedmiotów zgromadzonych wokół siebie. Po tablicy, która wykonana jest tak, że łatwo zmyć to, co się narysowało. Dziecko w ten sposób rozwija swoją wyobraźnię, może spróbować umiejętności związanej z rysowaniem. Być może w przyszłości będzie malowało profesjonalne obrazy. 

Dołączony do tablicy znikopis nie porysuje innej powierzchni

Dzięki temu dziecko będzie rysowało tylko po tym, co jest do tego dostosowane. Cały zestaw nie zajmie wiele miejsca w pokoju dziecka. Wygodnie sobie będzie rysowało przy biurku, na łóżku, innym miejscu. Tablicę może także zabrać na wakacje, plażę, spacer do parku. Bez problemu zmieści się do bagażu podręcznego. Wszędzie, gdzie będzie zainteresowane pójść. Kreatywnie spędzi czas i dużo się przy tym  nauczy. Umiejętności te wykorzysta w szkole, na studiach, pracy, przedszkolu. Każdym

Znikopisy magnetyczne są bardzo lubiane przez dzieci. Mogą dzięki temu rysować to, co aktualnie chcą i nie martwić się o kartkę papieru, kredki, ołówki, inne. Mają to wszystko w jednym zestawie kreatywnym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl