Zabawa puzzlami to forma spędzania czasu z naszymi dzieci, która wpisała się na dobre w naszą kulturę. Każdemu z nas, w różnym wieku, układanie puzzli sprawia przyjemność, dzięki czemu czas zabawy z dzieckiem jest przyjemny, relaksujący i kreatywny. Jest to idealny pomysł na prezent pod choinkę, urodziny, imieniny, dzień dziecka, a nawet jako upominek na rodzinną wizytę.

Puzzle, to jedna z tych zabawek dla dzieci, które nie tylko przynoszą radość z zabawy, ale też wpływają pozytywnie na rozwój mózgu dziecka.

Nie od dziś wiadomo, że układanie puzzli naturalnie pobudza rozwój mózgu. Jest to przede wszystkim mocny trening pamięci. Ponadto zabawa puzzlami uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Łączenie różnych elementów ze sobą, ma na celu uczenia dzieci koncentracji oraz zwiększanie umiejętność widzenia przestrzennego. Wyobraźnia przestrzenna jest niedocenienie istotna dla rozwoju przyszłych umiejętności technicznych i matematycznych. Z tego też powodu, aby dbać o intelektualny rozwój dzieci już od najmłodszych lat, oferta naszego sklepu skierowana jest dla dzieci w różnym wieku - dla tych najmłodszych i dla nieco starszych.

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy duże puzzle, które oznaczają się nie tylko dużymi rozmiarami, ale także  budową z bezpiecznych materiałów, tak aby dziecko nie było w stanie połknąć któregoś z elementu lub wyrządzić sobie innej krzywdy.

Dla dzieci w wieku 7 -14 lat przygotowaliśmy puzzle z przeróżnych postaci z filmów i bajek, idoli dzieci, których można spotkać na ekranach kin. Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie - księżniczki i zamki, samochody, czołgi, wszystko w zasięgu ręki!

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl