WADER 10777 Wózek z klockami WADER 10777 Wózek z klockami
Cena: 36,99 zł
zobacz więcej
WADER 41292 Klocki Blocks Create&Play WADER 41292 Klocki Blocks Create&Play
Cena: 61,99 zł
zobacz więcej
WADER 41810 Klocki Listki WADER 41810 Klocki Listki
Cena: 34,99 zł
zobacz więcej
WADER 41830 Klocki Funny WADER 41830 Klocki Funny
Cena: 34,99 zł
zobacz więcej

Każde dziecko posiada kreatywny i otwarty umysł, a nic nie sprzyja takiemu stanu rzeczy jak zabawa klockami! 

Klocki to nietypowa zabawka, ponieważ nie kupujemy dziecku samochodu, który musi być samochodem, czy lalki, która musi być lalką, a pewną ilość elementów, która może być tym wszystkim, co tylko zdoła sobie wyobrazić dziecko.

Każdy z nas układał kiedyś klocki, zabawa ta nie nudzi się w żadnym wieku. Jeżeli szukasz sposobu spędzania wolnego czasu ze swoim dzieckiem, które nie jest monotonne i nudne, to kupienie klocków jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki klockom możesz liczyć na szybko upływające, miłe godziny spędzone z dzieckiem, które umacniają relację pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Czysta zabawa to jednak niejedyna pozytywna rzecz, jaką daje budowanie z klocków. Układanie klocków pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Maluch może wymyślać swoje własne budowle, pojazdy, statki i tworzyć inne, nawet bardzo skomplikowane konstrukcje. Może też budować według określonego wzoru zawartego w instrukcji, dzięki czemu uczy się cierpliwości, czy też trenuje koncentrację oraz oczy się rozwiązywać problemy, a także rozwija wyobraźnię przestrzenną.

Oferta naszego sklepu jest szeroka. Chłopcy mogą zdobyć u nas konstrukcje samochodów, motorów, posterunków policji, terenów budowy, samolotów, a dziewczynki - budowle salonów urody, czy bajkowe zamki z księciem i księżniczką. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasz sklep zwraca uwagę na jakość produktów, jakie dostarczane są do klientów. Nie znajdziecie Państwo u nas podrobionych klocków z Chin, które są wykonane z łamliwych materiałów, które mogą skaleczyć dziecko.

Oferta sklepu składa się wyłącznie renomowanych marek takich jak Lego, Cobi czy Wader.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl