Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kto z nas w swojej dziecięcej karierze nie bawił się z piaskiem? Czy to na plaży, czy w piaskownicy na osiedlu, budowanie zamków z piasku to znaczna część dzieciństwa naszego i naszych dzieci!

Wyprawa na plaże z dzieckiem nie może się odbyć bez zabrania ze sobą łopatki, wiaderka, czy nawet małych foremek do tworzenia tzw. "babeczek". Budowanie zamków, tuneli, kopanie dziur, dla dzieci jest to zaraz po wodzie, druga najlepsza atrakcja, jaką niesie ze sobą wyjazd nad jezioro lub morze.

Dla dziecka jest to doskonała forma spędzania czasu z innymi maluchami przy wspólnych zabawach na świeżym powietrzu

Mają na uwadze to, jak wiele pożytku niesie ze sobą zabawa w piasku, warto podarować naszemu dziecku kilka niezbędnych zabawkowych narzędzi, które zapewnią wielogodzinną frajdę i kreatywną zabawę nie tylko maluchowi, ale także przy okazji i Tobie podczas zabawy ze swoją pociechą. Zestaw składający się z kilku łopatek, małych lub dużych, wiaderka lub kilku, zamienią Twoje dziecko w małego Boba budowniczego, lub całą Bobową ekipę budowlaną, jeżeli znajdzie sobie inne dzieci do wspólnej zabawy, o co w piaskownicy lub na plaży nie trudno. Dziewczynki mogą wczuć się w rolę dekoratora wnętrz, dzięki foremką, których wzory mogą upiększać dzieła zbudowane z piasku.

Dzięki wieloletniej dystrybucji zabawek dla dzieci jesteśmy w stanie wybrać najlepszą jakość spośród dostępnych na rynku modeli zabawek przy konkurencyjnej cenie. Produkty, jakie oferuje nasz sklep, są stworzone z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu łopatka, grabki, czy inne zabawkowe narzędzia nie ułamią się przy pierwszym spotkaniu z kamieniem w piasku.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl