Owoce / warzywa do krojenia Owoce / warzywa do krojenia
Producent: Eurotrade
Cena: 41,99 zł
szt.
zobacz więcej
Owoce i warzywa Owoce i warzywa
Producent: Eurotrade
Cena: 10,99 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw do babeczek Spiderman Zestaw do babeczek Spiderman
Producent: Stor
Cena: 16,99 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie zabawki są najlepsze?

Najlepsze zabawki łączą w sobie trzy ważne cechy. Po pierwsze, są całkowicie bezpieczne w użyciu przez dziecko w odpowiedniej grupie wiekowej (która wskazana jest na opakowaniu). Po drugie, pobudzają wyobraźnię, można bawić się nimi na wiele sposobów, a o nudzie nie ma mowy! Po trzecie, dobre zabawki uczą i pobudzają rozwój naszych pociech. Takie właśnie są zabawki w dziale: Kuchnie i akcesoria na naszej stronie. 

Wiele możliwości organizowania zabawy

Zabawki związane z gotowaniem i dekorowaniem stołu są ciekawe zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Modne motywy dodatkowo zachęcą dzieci do zabawy. Możliwości jest nieskończenie wiele. Młodsze dzieci mogą uczyć się słówek i kolorów, a starsze urządzać swoje pierwsze przyjęcia dla koleżanek i kolegów, czy też domowych pluszaków i lalek. Zabawki takie są odpowiednie do samodzielnego spędzania czasu przez dziecko, ale jeszcze lepszą frajdą jest wspólna zabawa z rodzicami. Dzieci najchętniej angażują się w zabawę w towarzystwie. 

Edukacja poprzez zabawę

Jak wiadomo, najlepiej chłoniemy wiedzę, gdy czerpiemy przyjemność przy jej zdobywaniu. Jest to ważną zaletą, która wyróżnia produkty na naszej stronie. W dziale kuchnie i akcesoria można znaleźć zabawki, które pomogą dziecku opanować podstawy gotowania, nakrywania do stołu i urządzania miłych przyjęć. Dla chcących jeszcze większej porcji wiedzy, dobrym pomysłem jest przekazanie dziecku podstawowych zasad savoir vivre przy stole czy ćwiczenie z dzieckiem słówek w języku obcym używając zabawek z zestawów. Zabawki nastawione na naukę pomagają dziecku w wyrobieniu dobrych nawyków i stymulują rozwijający się mózg małego człowieka.

Nie zapominając o bezpieczeństwie

Zabawki z naszej oferty są całkowicie bezpieczne dla dzieci, o ile oczywiście są używane zgodnie z przeznaczeniem. W trosce o naszych małych kucharzy, sprzedawców i restauratorów dbamy, aby przy każdej zabawce umieszczać informację, do której grupy wiekowej może być kierowana. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl