Samoloty i statki to jedne z ulubionych zabawek wszystkich chłopców

W kategorii można znaleźć miedzy innymi bezpieczne w użytkowaniu, piankowe szybowce do rzucania, oraz helikoptery i inne modele elektroniczne. Lotnictwo od zawsze fascynowało człowieka. Umiejętność lotu kojarzona z bezkresną wolnością i pięknymi widokami, zawsze porywała serca i umysły. Chłopcy w naturalny sposób interesują się i sięgają po tego typu zabawki. Pobudzają one wyobraźnie do działania jednocześnie ucząc podstaw lotnictwa i techniki. Pozwalają na zaznajomienie się z budową tych pięknych i niezwykłych maszyn oraz ułatwiają zrozumienie zasad fizyki, dzięki którym latają.

Pobudzanie dziecięcej ciekawości to największa zaleta tego typu zabawek

Dodatkową, dziś wyjątkowo ważną cechą produktów z tej kategorii jest fakt, że można się nimi bawić zarówno w domu jaki i na zewnątrz. Czas spędzony na świeżym powietrzu, dodatkowo uatrakcyjniany obserwacją lotu własnoręcznie zbudowanych i wprawionych w lot modeli szybowców, w przyszłości zaprocentuje pięknymi wspomnieniami i dobrym samopoczuciem dzieci i rodziców.

Samoloty i statki dostępne w ramach tej kategorii zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób aby były całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, oraz zachęcały dzieci do samodzielnych eksperymentów lotniczych i morskich. Piankowa konstrukcja gwarantuje, że zabawki nie ulegną uszkodzeniu na skutek zderzenia z ziemią, w przypadku uderzeniu w dziecko lub osoby postronne nie wyrządza absolutnie żadnej krzywdy. Z kolei zabawki elektroniczne, jak na przykład wojskowy helikopter -  przeznaczone zostały do zabawy w domu. Mrugające światła, wydawane przez zabawkę dźwięki oraz ruchome śmigła pobudzają dziecięcą wyobraźnię i doskonale spiszą się podczas toczenia podniebnych bitew czy wykonywania niesamowitych akrobacji. Każdy mały pilot marzy tylko o tym by móc usiąść za sterami własnej maszyny.

W kategorii znajdziemy również wspaniałe statki pływające. Ich konstrukcja pozwala na zabawę zarówno w wannie podczas kąpieli jak i podczas wakacyjnych wypraw nad jezioro.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl