Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zabawki dla chłopców

W dzisiejszym świecie dzieci od najmłodszych lat są wychowywane w cywilizacji przepełnionej elektroniką. Dostęp do komputerów, telefonów i innych sprzętów jest znacznie bardziej uproszczony niż dawniej. Wielu chłopców woli spędzać czas przed monitorem oglądając ulubione bajki lub grając w gry, a klasyczne zabawki idą do lamusa. Ale czy na pewno?

Miecze i pistolety

Od zarania dziejów mężczyźni byli odpowiedzialni za zdobywanie pożywienia i obronę terytorium. Zmusiło ich to do wynajdowania rożnego rodzaju broni. Mimo, że w dzisiejszym świecie nie ma potrzeby polowania na mamuty, a sytuacja w Polsce jest na tyle stabilna, że nie trzeba uciekać się do walki zbrojnej, genetyczne uwarunkowanie i zamiłowanie do bitew sprawia, że mali chłopcy lubią bawić się w wojnę, pościgi policyjne czy walki rycerskie. Niegdyś miecze czy pistolety były wykonane z drewna, często robione przez dziadków, ojców czy samych zainteresowanych z kawałka drewna lub dwóch związanych linką patyków. Dziś wybór mieczy i pistoletów jest znacznie większy. Niektóre są podobne do prawdziwych, wykonane z trwałych materiałów. Są też modele z wbudowanymi diodami, które świecą podczas ruchu lub wydają dźwięki.

Wyścigi i samochody

Zainteresowanie pojazdami również należy do kategorii, która jest ponadczasowa. Chłopcy uwielbiają urządzać wyścigi budując proste lub bardziej skomplikowane tory samochodowe. To także doskonała okazja dla ojców do spędzenia czasu z dzieckiem. Tworząc wspólnie nowoczesny tor samochodowy lub wzorując się na istniejącym w rzeczywistości, kształtują umiejętności współpracy i zdolności organizacyjne.

Także wszelkiego rodzaju prace konstruktorskie, budowanie robotów z klocków lub też bardziej zaawansowanych modeli to zabawy idealne dla chłopców niemal w każdym wieku. Poziom zaawansowania konstrukcji dostosowany musi być do możliwości pociechy. Popularnością cieszą się modele samolotów i statków.

 

Jesteś rodzicem małego przebojowego chłopca? A może babcią, dziadkiem, ciocią lub wujkiem? To bez znaczenia! Jeśli szukasz prezentu dla radosnego młodzieńca dobrze trafiłeś! W kategorii zabawki dla chłopców na kidsmax.pl znajdziesz zabawki i gadżety, które są obecnie najbardziej popularne wśród dzieciaków.

 

Przychodzi taki okres w wieku każdego dziecka, że najwięcej frajdy sprawia mu zabawy w gronie rówieśników o tych samych zainteresowaniach. Wtedy najczęściej zaczynają się tworzyć dwa przeciwległe obozy: chłopcy i dziewczynki. Jak każdy z nas wie chłopaki to łobuziaki! Uwielbiają wspólne zabawy terenowe, pełne wrzasków i pisków. Uwielbiają odkrywać nowe trudno dostępne zakątki na placu zabaw czy boisku. Budują fortece, zamki i domki z dostępem tylko dla wybranych członków. Chłopcy są odważni, próbują nowych rzeczy i szukają coraz to nowszych bodźców i doznań. W ten sposób spostrzegają coraz to nowsze sposoby zabawy i wynajdują różnorakie gadżety, których jest mnóstwo w dzisiejszym świecie. Zaszywają się z nimi w swoich kryjówkach i tam odkrywają ich możliwości.

Jednym z takich gadżetów są Spinnery, na których punkcie oszalały wszystkie dzieciaki na całym świecie! Wszyscy wiemy, że każdy chłopiec jest inny i lubi co innego jednak Spinnery chce posiadać każdy z nich! Jest to zabawka, która nigdy się nie znudzi mimo, że sprawia wrażenie zwykłej i niepozornej. Zabawki zręcznościowe są świetnym rozwiązaniem dla typowych chłopców, ponieważ pozwalają one wykonywać rozmaite, czasem bardzo skomplikowane sztuczki. Uczą w ten sposób nowych rzeczy rozwijają spostrzegawczość i kreatywność. Taki typ zabawek jest dobrym sposobem na skupienie uwagi na jednej rzeczy i poznawaniu jej nieskończonych możliwości.

Jeśli myślisz o prezencie dla chłopca na kidsmax.pl z pewności znajdziesz to co ucieszy go najbardziej

 Zabawki i gadżety w tej kategorii zdobyły swoją popularność na całym świecie. Są najlepszym rozwiązaniem, gdy nie mamy pomysłu na prezent a nie mamy już czasu na szukanie czegoś co trafiłoby w indywidualne gusta i zainteresowania naszej pociechy.

W kategorii zabawki dla chłopców z pewnością znajdziesz trafiony prezent!

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl