Ruch to najlepsza, naturalna metoda na dobre samopoczucie!

Aktywność fizyczna pomaga utrzymać w lepszej kondycji ciało i umysł. Im szybciej zadbamy o ruch dziecka, tym lepiej. Piłka to nie tylko trening siłowy poprawiający wydolność, wytrzymałość, ale także ćwiczenia rozciągające na gibkość. 

Zabawy z piłką zapewniają rozwój dialogu czynnościowego. Dzieci uwielbiają biegać za piłką, próbując ją kopnąć w dobrą stronę i z siłą by doleciała do przeciwnika - o ile tam jest. Zabaw z piłką jest naprawdę bardzo dużo - na każdym etapie rozwoju jak i w dorosłym życiu. Poprzez turlanie, łapanie, kopanie, kozłowanie, odbijanie do bardziej zaawansowanych zabaw jak: koszykówka, siatkówka czy w końcu piłka nożna. Wystarczy włączyć wyobraźnię  a dziecko będzie zachwycone i pochłonięte zabawą przez wiele godzin.

Dlatego jeśli szukasz pomysłów na zabawy na świeżym powietrzu, to świetnie trafiłeś!

W sklepie kidsmax.pl znajdziesz wszystko, co zainteresuje Twoje dziecko. Piłki w różnych rozmiarach i do różnych celów. Piłka gniotka, której ściskanie pomaga w uspokojeniu emocji. Piłki gumowe w różnych rozmiarach  - lekkie, dzięki, której nie stanie się krzywda. Wykonana jest z wytrzymałej gumy więc służy na dość długo. Można zabrać na plażę czy basen, bo pływa po powierzchni wody i super się nadaję na plażową siatkę. 

W ofercie za znajdziecie również piłkę świecącą co na pewno sprawi wielką frajdę dzieciom, szczególnie kiedy będą mogli pobawić się nią w ciemnościach a może nawet posłużyć jako mała lampka na biwaku kiedy maluchy boją się zmroku.

W asortymencie znajdziemy też piłki pluszowe - najlepsze rozwiązanie dla maluchów, ale nie tylko. Są miłe w dotyku. Łatwo złapać ją w małe rączki jak i turlać. Masz gwarancję, że maluszek nie zrobi sobie krzywdy, a kształt ulubionego bohatera sprawi, że można ją przytulać i zasnąć w objęciach.

Jeśli szukasz jeszcze innych rodzajów piłek, zobacz co mamy do zaoferowania - wybór jest tak duży, że każdy znajdzie odpowiednią piłkę dostosowaną do wieku, rozwoju i przeznaczenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl