Od dawna wiadomo, że najlepszą formą nauki nowych rzeczy, jest zabawa. My również jesteśmy za tym, by dzięki miłym zajęciom i rozrywce, nasi milusińscy zdobywali ukrytą naukę i zdolności ruchowe. Każdy maluch znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferujemy również zabawki dla naszych większych przyjaciół.

Jest z czego wybierać!

Dla pasjonatów zbierania przedstawiamy księgi kolekcjonerskie oraz strony na medale z serii "Yo Kai Watch". Dzięki nim wszystkie zdobycze można przechowywać w jednym miejscu, nie martwiąc się, że brakuje jakiegoś elementu do kolekcji. Z tej samej serii oferujemy również medale w torebce niespodziance oraz zegarek z dźwiękiem i medalami.

Dla maluchów mamy coś, co sprawi, że ich nagromadzona energia zostanie dobrze wykorzystana! Nadadzą się do tego świetnie trampoliny z kultową postacią z "Psiego Patrolu", wesołym pociągiem z bajki "Tomek i przyjaciele" lub uwielbianą przez dzieci Świnką Peppą.

Nie zabrało również popularnych zabawek dla dziewczynek. Każda mała księżniczka ucieszy się z zestawu do stylizacji, bądź koronacji z serii z kultowej animacji pt. "Trolle".

Dla chłopaków coś ponadczasowego - zabawki z serialu "Wojownicze Żółwie Ninja" zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.

Lubiących ruch na świeżym powietrzu na pewno spodobają się zestawy do gry w badmintona, które zawierają kolorowe paletki oraz lotki. Kto wie, może któryś z maluchów zostanie kiedyś sportowcem? Większe dzieci mogą wypróbować swoich sil w rzucaniu rzutkami, a także bumerangiem.

Nadszedł czas na hit ostatnich miesięcy - "Slime Slash" - czyli popularne glutki. Gra dla większej ilości osób, a co za tym idzie - integracja, śmiech i wspólna zabawa!

Na chwilę relaksu także nie jest nigdy za późno. Po całym dniu biegania i zabawy, warto podarować naszym dzieciom odstresowującą kulkę, która dodatku świeci w różnych pięknych kolorach.

Zabawki przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Poczynając od tych najmłodszych, dla których świetnie sprawdzą się wspomniane wcześniej trampoliny, kończąc na starszych wiekiem dzieciach, które w zabawę wkładają więcej wysiłku i fizycznych zdolności.

W tej kategorii dostępne są również kręgle z ulubionymi postaciami Krainy Lodu - jednej z najbardziej popularnych bajek ostatnich lat. To zabawa dla całej rodziny, a dla chętnych stworzenia własnych kręgli proponujemy zestawy kreatywne do własnej produkcji kręgli. Zwiększy to wyobraźnię dziecka i satysfakcję z gotowej zabawki. Dziecko będzie dumne, jeśli samo stworzy zestaw do gry, która może być nie lada wyzwaniem z dużą ilością konkurencji.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl