Filtry produktów

Podczas rozwoju naszego dziecka warto zadbać nie tylko o odpowiedni rozwój fizyczny. Ciągle tworzone są coraz to nowsze pomysły na odpowiedni rozwój dziecka. Istnieje wiele książeczek dla dzieci przeznaczonych do 4 roku życia.

Czytanki dla dzieci – bajki dla najmłodszych

Bardzo popularne są czytanki dla dzieci o miękkim kształcie, które nie zagrażają bezpieczeństwu maleństwa. Są pełne barw i ciekawych motywów przykuwających uwagę dziecka. Nieduży rozmiar książeczki sprawia, że można ją zabrać ze sobą wszędzie i wcale nie będzie dużo ważyć. Niektóre książeczki dla dzieci zawierają także mechanizmy dźwiękowe, które dodatkowo przykują uwagę i zachęcą do przejrzenia czytanki. 
Oprócz książeczek przeznaczonych do podróży czy odpoczynku w domu warto także zainteresować się książeczkami do kąpieli. Są one wykonane z materiałów nietoksycznych, mają zaokrąglone kształty i są bezpieczne dla dziecka. Mnogość barw w nich zastosowanych sprawia, że kąpiel będzie znacznie przyjemniejsza dla maluszka. 


Według naukowców książeczki, które wydają dźwięki, a przy tym mają mnóstwo kolorów, doskonale wpływają na rozwój dziecka. Sprawiają, że jest bardziej ciekawe świata, weselsze oraz zadaje więcej pytań. To tylko je rozwija i pozwala na zdobywanie większej ilości umiejętności w stosunkowo krótkim czasie.

Rozwój dziecka już od pierwszych lat jest szczególnie istotny. Jeśli przebiegnie prawidłowo, dziecku będzie znacznie łatwiej w przyszłości. Warto zadbać o to zawczasu i sprawdzić szeroki asortyment ze specjalnie przygotowanymi książeczkami dla naszych pociech. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl