Czy Twoje dziecko zaczyna właśnie raczkować? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Chodzik dziecięcy to bardzo przydatny przedmiot dla każdego bobasa uczącego się chodzić.

Chodziki dla dzieci

Dzięki chodzikowi twoje dziecko szybciej oswoi się z umiejętnością chodzenia, jak i zwiększy swoje bezpieczeństwo. Chodzik wyposażony jest w bezpieczne materiałowe szelki, dzięki którym jakikolwiek kontakt dziecka z podłożem staje się praktycznie niemożliwy.

Szeroka paleta barw, kształtów jak i rozmiarów na pewno nie zniechęci ani ciebie ani twojego dziecka z korzystania z niego, a nawet mały sam zacznie do niego wchodzić. Dzięki odpowiedniej wysokości chodzika niemożliwe jest wjeżdżanie pod elementy takie jak stół czy krzesła.

Konstrukcja chodzików jest bardzo nowoczesna, co czyni go lekkim oraz bardziej stabilnym. Wiele chodzików dla dzieci zostało bogato wyposażonych w dodatkowe funkcje – stoliczek, kolorowe przyciski, lusterka, grzechotki. Może wydawać też różne dźwięki, a wszystko to ma na celu rozbawić i rozweselić twojego maluszka.

Pozytywne cechy niesie za sobą pozycja dziecka, w jakiej przebywa w chodziku - pozycja wyprostowana, dzięki czemu wspomaga rozwój zmysłu równowagi. Ponieważ w nim nie da się przewrócić, dziecko korzystające z chodzika dużo wcześniej opanuje sztukę chodzenia na nogach, niż ten maluch, który chodzika nie używał.

Szeroki wachlarz modeli zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy bardzo gorąco do zakupu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl