Chyba każdy z nas zna bańki mydlane!

Wirujące w powietrzu i mieniące się wszystkimi kolorami tęczy są niesamowitym widokiem. Każde dziecko uwielbia zabawę bańkami mydlanymi, gdyż są dla nich niesamowitą tajemnicą. Zabawa nimi jest wspaniałym doświadczeniem już dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić.

Obserwowanie mieniących się małych i dużych, a nawet ogromnych kul unoszących się w powietrzu jest zawsze wspaniałą zabawą! Dzieciaki uwielbiają je gonić i łapać by patrzeć jak pękają na miliony maleńkich cząstek rozpryskujących się w powietrzu. Puszczanie baniek mydlanych zawsze jest ogromną frajdą i chyba nigdy się nie znudzi, a przy tym są świetną gimnastyką. Wpisanie ich w codzienną zabawę rozwija dużą motorykę u naszych pociech, bo ile one muszą się nabiegać i naskakać przy ich łapaniu! Puszczanie baniek może też być wyśmienitym sposobem na naukę dmuchania dla mniejszych szkrabów. Dzięki takiej prostej zabawie możemy przyczynić się do rozwoju ruchowego dzieci.

W naszym sklepie znajdziesz różnoraki wybór zestawów do baniek mydlanych dla chłopców i dziewczynek

Można znaleźć u nas zabawki o różnych kształtach do tworzenia dużych, małych i ogromnych baniek mydlanych. Mamy duży wybór przyrządów to tworzenia baniek: począwszy od tradycyjnych zakręcanych tub po pistolety, różdżki, aparaty czy jednorożce. Przygotowaliśmy również zestawy do tworzenia baniek mydlanych z imbryczkami do herbaty bądź rękawicami do ich odbijania. Takie komplety sprawiają, że zabawa trwa w nieskończoność i nigdy nie musi się kończyć! Płyn w sprzedawanych zabawkach świetnie się pieni i powstają z niego wytrzymałe bańki mydlane.

Kidsmax.pl dodatkowo daje możliwość wyboru baniek mydlanych z wizerunkiem ulubionej postaci z bajki Twojego dziecka. Dzięki temu możesz zaskoczyć swoje dziecko prezentem z przebojowym bohaterem. Takie bańki mogą też być super dodatkiem do imprezy tematycznej naszej pociechy. Zobacz co jeszcze możesz znaleźć wśród naszych zabawek, a na pewno znajdziesz coś wyjątkowego dla swojego brzdąca!

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl