• nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Radość w oczach dziecka i szeroki uśmiech na jego małej twarzyczce, to najpiękniejszy widok dla każdego rodzica

Nic bardziej nie cieszy, jak sprawianie przyjemności dziecku i patrzenie na jego szczerą wdzięczność. Dlatego więc warto od czasu do czasu zrobić najmłodszym niewielką niespodziankę w postaci zabawki. Jest to świetny pomysł na prezent dla każdego małego urwisa oraz uniwersalny podarunek, który zawsze sprawi przyjemność i radość. Sprawdzi się na każdą okazję: urodziny, imieniny, chrzest, Mikołajki, czy Boże Narodzenie.

Zabawki to wspaniały sposób na uszczęśliwienie dziecka

Spełniają one jednak również funkcję edukacyjną. Wszystkie tworzone są tak, aby bawić i uczyć jednocześnie. Pozwalają dziecku wyładować emocje, odreagować stres oraz dają okazję do spędzenia czasu w grupie razem z innymi rówieśnikami, przy wspólnej zabawie. Uczą współpracy i dzielenia się z innym, oraz sprawdzają umiejętności manualne. Często przekazują również bardziej konkretną wiedzę: uczą literek, cyferek lub kolorów.

Wszystkie zabawki na naszej stronie są w pełni bezpieczne dla dziecka

Produkowane są z trwałych i kolorowych materiałów, dzięki czemu będą zachwycać i przykuwać uwagę małego dziecka przez długi czas. W ofercie znajdują się propozycje dla każdej kategorii wiekowej: od niemowlaka, po dzieci w wieku szkolnym. Można tu znaleźć również bohaterów z wielu znanych bajek, które z pewnością sprawią ogromną frajdę dziecku, pobudzą jego wyobraźnie i odciągną go do telewizora lub komputera.

Wspólna zabawa nauczy dziecko integracji i kreatywności oraz spędzania czasu bez tak powszechnych w obecnych czasach urządzeń multimedialnych.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl