Producenci
Promocje
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H165
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H165
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H167
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H167
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H168
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 H168
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 H215 GWIAZDKI
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 H215 GWIAZDKI
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 H216 GWIAZDKI
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 H216 GWIAZDKI
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 K072
ALBERO MIO Kocyk minky 75X100 K072
83,99 zł 75,59 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 K086 CHOO-CHOO
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 K086 CHOO-CHOO
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 K087 CHOO-CHOO
ALBERO MIO Kocyk minky 75x100 K087 CHOO-CHOO
58,99 zł 52,19 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky K094 75X100 BALONY
ALBERO MIO Kocyk minky K094 75X100 BALONY
83,99 zł 75,59 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk minky z poduszką K073
ALBERO MIO Kocyk minky z poduszką K073
83,99 zł 75,59 zł
szt.
ALBERO MIO Kocyk Minky K065 M z poduszką Moja Gwiazdka
ALBERO MIO Kocyk Minky K065 M z poduszką Moja Gwiazdka
83,99 zł 75,59 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

Wyprawka szkolna - jak przygotować dziecko do pierwszych zajęć? 0
Wyprawka szkolna - jak przygotować dziecko do pierwszych zajęć?

Kiedy zakupić wyprawkę

Nie warto czekać z zakupami przedmiotów do szkoły do ostatniej chwili. Aby ominąć kolejki w sklepach, wystarczy wszystko zakupić w jednym miejscu w sklepie internetowym Kidsmax.pl. Dzięki temu nie wyda się pieniędzy na zbędne rzeczy będąc kuszonym różnymi promocjami, którego rezultatem jest pozostawienie w kasie więcej pieniędzy.

W każdej szkole pierwszoklasiści i ich rodzice pierwszego dnia spotykają się z wychowawcą klasy w celach informacyjnych, a niekiedy też dyrektorem szkoły. Po takim spotkaniu każdy rodzic będzie wiedział co jest konieczne już w pierwszych dniach, a co można dokupić później.  Podstawowe rzeczy jak najbardziej można zakupić wcześniej. Do takich należą między innymi:

 • plecak szkolny;
 • piórnik;
 • pudełko na śniadanie i bidon;
 • gumka;
 • pióro;
 • długopisy (najczęściej nie wolno dzieciom używać czerwonego)
 • temperówka;
 • ołówek;
 • nożyczki;
 • obuwie zmienne i worek do przechowywania obuwia w szatni.
 • strój gimnastyczny i worek na w-f (biała koszulka i granatowe spodenki na ciepłe dni i dres na chłodniejszą porę.

Z jakimi zakupami należy poczekać do września?

Wiele szkół poza podstawowym wyposażeniem pierwszoklasisty wymaga również innych, dla każdej placówki odmiennych przedmiotów. Na pewno nie warto spieszyć się z zakupem podręczników i ćwiczeń. To, że w poprzednim roku obowiązywał dany komplet podręczników nie znaczy, że i w tym roku będzie tak samo. Dlatego poczekajmy na pełną listę do września. Przed końcem wakacji warto podejść do szkoły oraz odwiedzać stronę internetową. Często dyrekcja wywiesza w ogólnie dostępnym miejscu listę rzeczy potrzebnych dla naszych pociech, bądź udostępnia artykuł na ten temat na stronie internetowej. 

O czym pamiętać kompletując wyprawkę dla pierwszoklasisty?

Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek ale i zrozumieć dziecko . Wielu ludzi niepotrzebnie pomija pachnące długopisy czy brokatowe mazaki kiedy to właśnie te kolorowe rzeczy sprawiają, że dziecko się cieszy i ma się czym pochwalić wśród rówieśników. Tego typu przybory nie są drogie, a dodają koloru do często monotonnych lekcji i sprawiają, że zabawa tego typu przyborami jest „magiczna” w oczach dziecka.

Rzeczy takie jak tornister, zeszyty, piórniki itp. mogą być z bohaterami z bajek. Dzieci uwielbiają takie rzeczy, mogą bardziej związać się z ulubionym bohaterem i wyróżnić się spośród innych uczniów. Również zakup kolorowych kredek, ołówków i innych przedmiotów to inwestycja na przyszłość. Dzieci uwielbiają malować i bazgrać w zeszytach, dzięki czemu rozwija się ich kreatywność. Nie wolno im tego ograniczać! Koniecznie trzeba dokupywać na bieżąco wszystko to, co się zużywa. Unikniemy dzięki temu bałaganu na biurku młodego człowieka. 

Warto pamiętać o....

Pierwsze tygodnie w pierwszej klasie to nie lada emocje dla naszej pociechy. Dlatego warto podpisać strój na gimnastykę, obuwie zmienne oraz worek. Dzięki temu nasze dziecko łatwiej odnajdzie swoje rzeczy wtedy, gdy będą powieszone na innym wieszaku. Podpisać można używając niezmywalnego mazaka lub kupując specjalną naklejkę którą umieszcza się od wewnątrz. Warto podpisać również piórnik i tornister. Bardzo możliwe, że kilkoro dzieci będzie miało taki sam model jak nasza pociecha. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl