Promocje
Maskotka z grzechotką na spirali - słoń Fisher Price
Maskotka z grzechotką na spirali - słoń Fisher Price
52,99 zł 47,69 zł
szt.
AKUKU A0381 Grzechotka pluszowa Sowa
AKUKU A0381 Grzechotka pluszowa Sowa
16,99 zł 15,29 zł
szt.
ALEXIS TK/3329CN Mata edukacyjna Zwierzęta Safari
ALEXIS TK/3329CN Mata edukacyjna Zwierzęta Safari
86,99 zł 82,64 zł
szt.
ALEXIS KP-0681A Grzechotka muzyczna słonik
ALEXIS KP-0681A Grzechotka muzyczna słonik
11,99 zł 10,79 zł
szt.
ALEXIS KP-0697 Grzechotka muzyczna Konik morski
ALEXIS KP-0697 Grzechotka muzyczna Konik morski
12,99 zł 11,69 zł
szt.
AVENT SCF631/27 Smoczek do karmienia 0+ mini
AVENT SCF631/27 Smoczek do karmienia 0+ mini
19,99 zł 18,99 zł
szt.
AVENT SCF176/22 Smoczek NA NOC 6-18m 2-pak
AVENT SCF176/22 Smoczek NA NOC 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
AVENT SCF212/22 Smoczek STHR SOFT 6-18m BOY
AVENT SCF212/22 Smoczek STHR SOFT 6-18m BOY
27,99 zł 26,59 zł
szt.
BAM BAM 322030 Grzechotka gryzak Krówka
BAM BAM 322030 Grzechotka gryzak Krówka
36,99 zł 33,29 zł
szt.
BAM BAM 359897 Grzechotka Rybka
BAM BAM 359897 Grzechotka Rybka
10,99 zł 9,89 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

Obok rożków, śpiworków, otulaczy i kołderek króluje zwykły niemowlęcy kocyk. Miły w dotyku, ciepły i w przyjemnych dla oka kolorach jest niezbędnym elementem wyprawki dla nowonarodzonego dziecka.

Nowoczesny lub bardziej tradycyjny design znakomicie wkomponuje się w wystrój każdego dziecięcego pokoiku. Kocyk dla niemowląt znajduje zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach z udziałem maleństwa. Można po prostu przykryć nim śpiącego słodko bobasa podczas drzemki.

Ponieważ kocyki są lekkie i dostosowane wymiarami do niemowląt można bez trudu zabrać je ze sobą na spacer w chłodniejszy dzień. Świetnie sprawdza się również podczas małych i dużych podróży samochodem do otulenia niemowlęcia w foteliku samochodowym. Podczas choroby rozgrzeje maluszka, a rodzic będzie mógł je tulić w swoich ramionach w nieskończoność. Dla tych dzieci, które potrafią już siedzieć kocyk będzie izolatorem od zimnej podłogi podczas zabawy.

Kocyk dla niemowląt to niezawodna pomoc w przeróżnych okolicznościach, którą docenia każdy mający styczność z dziećmi

Kocyk niemowlęcy będzie również znakomitym pomysłem na praktyczny prezent z okazji narodzin dziecka, pod choinkę, czy na Dzień Dziecka. Kolorowy i milutki ucieszy zarówno dziecko jak i rodziców, a po latach znaleziony gdzieś na dnie szafy przywoła najwspanialsze wspomnienia z tego niezwykłego okresu. Warto mieć w domu taki kocyk, a wybierając oferowane przez nas produkty zyskujecie Państwo pewność, że są one bezpieczne dla najmłodszych, ponieważ wykonane z odpowiednich materiałów.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl