Bidon 400 ml Świnka Peppa Bidon 400 ml Świnka Peppa
Producent: Stor
Cena: 10,99 zł
szt.
zobacz więcej
Fartuszek ochronny Świnka Peppa Fartuszek ochronny Świnka Peppa
Producent: Arditex
Cena: 20,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek niekapek 250 ml Świnka Peppa Kubek niekapek 250 ml Świnka Peppa
Producent: Stor
Cena: 17,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek niekapek 270 ml Świnka Peppa Kubek niekapek 270 ml Świnka Peppa
Producent: Stor
Cena: 17,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek niekapek 330 ml Świnka Peppa Kubek niekapek 330 ml Świnka Peppa
Producent: Stor
Cena: 20,99 zł
szt.
zobacz więcej
Piórnik Świnka Peppa Piórnik Świnka Peppa
Producent: Copywrite
Cena: 17,99 zł
szt.
zobacz więcej

Uśmiechnięta postać Świnki Peppy umili czas każdego dziecka. Peppa, nosząca czerwoną sukienkę i jej młodszy brat George wraz z rodzicami napotykają różne przygody i wiodą wesołe życie. Każdy dzień przynosi coś nowego. Czasami odwiedza ich także Babcia i Dziadek. Świnka ma również domowe zwierzątko - Rybkę Goldi. Bardzo o nią dba i regularnie chodzi z nią do weterynarza, by była zdrowa i silna. George z kolei troszczy się o swoją ulubioną zabawkę - zielonego dinozaura, z którym nie rozstaje się na krok.

Zabawki Świnka Peppa

Peppa to bardzo ciekawska i energiczna mała świnka. Wolny czas spędza wraz z przyjaciółmi, z którymi to często wybiera się na wycieczki rowerowe. Często organizują pikniki. Gdy któreś z nich ma urodziny wszyscy bardzo chętnie świętują i urządzają przyjęcia. Jednak najukochańszym zajęciem Świnki Peppa są zabawy w błotku. Najlepszy czas na nie to opady deszczu, gdy dopiero powstają kałuże. Wtedy Peppa albo sama albo z bratem lub całą rodziną ma okazję rozładować swoje pokłady energii.  

Jednak zabawy to nie wszystko. Świnka chodzi do przedszkola i pilnie się uczy. Peppa i jej przyjaciele wspólnie poświęcają czas na naukę liczb i liter. Z kolei pokój Peppa i Georga'a wypełniony jest rozmaitymi rysunkami, które tworzą w wolnym czasie. 

Do ulubionych potraw Peppa należą czekoladowe ciasteczka. Jej brat George to również mały łakomczuszek. Rodzice mają z nimi nie lada kłopoty, gdyż trudno jest im namówić dzieci do zjedzenia czegoś smacznego i zdrowego. Dzieci są uparte, ale zazwyczaj  słuchają rodziców, bo wiedzą, że to dla ich dobra. 

Rozrywkowa Świnka bardzo kocha swoich rodziców, dziadków brata i przyjaciół. Rodzina świnek potrafi ze zwykłych domowych zajęć uczynić wspaniałą zabawę np. sprzątanie pokoju na wyścigi. Lubi żartować i śmiać się, podobnie jak każdy z nas, czy to starszy czy młodszy. Świat postaci jest kolorowy i przyjazny.

Wesołe postaci wprawiają dzieci w dobry nastrój i kojarzą się z zabawą i poczuciem bezpieczeństwa. Bohaterowie kreskówki obecni na np. kubku lub talerzyku z pewnością przekonają do jedzenia największego niejadka. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl