Promocje
Maskotka z grzechotką - słoń Fisher Price
Maskotka z grzechotką - słoń Fisher Price
31,99 zł 28,79 zł
szt.
ALEXIS SK/115A Grzechotka do rączki
ALEXIS SK/115A Grzechotka do rączki
3,99 zł 3,59 zł
szt.
ALEXIS PL-400061 Grzechotka plastikowa królik
ALEXIS PL-400061 Grzechotka plastikowa królik
8,99 zł 8,09 zł
szt.
AVENT SCF169/37 Smoczek CLASSIC BOY 6-18m 2-pak
AVENT SCF169/37 Smoczek CLASSIC BOY 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
AVENT SCF182/24 Smoczek CLASSIC+ animali 6-18m 2-pak
AVENT SCF182/24 Smoczek CLASSIC+ animali 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
B.O.672 Grzechotka kula
B.O.672 Grzechotka kula
4,99 zł 4,49 zł
szt.
BAM BAM 359928 Grzechotka Miś
BAM BAM 359928 Grzechotka Miś
9,99 zł 8,99 zł
szt.
PLAYGRO 181587 Zakręcona grzechotka
PLAYGRO 181587 Zakręcona grzechotka
22,99 zł 20,69 zł
szt.
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
22,99 zł 20,69 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

Uśmiechnięta postać Świnki Peppy umili czas każdego dziecka. Peppa, nosząca czerwoną sukienkę i jej młodszy brat George wraz z rodzicami napotykają różne przygody i wiodą wesołe życie. Każdy dzień przynosi coś nowego. Czasami odwiedza ich także Babcia i Dziadek. Świnka ma również domowe zwierzątko - Rybkę Goldi. Bardzo o nią dba i regularnie chodzi z nią do weterynarza, by była zdrowa i silna. George z kolei troszczy się o swoją ulubioną zabawkę - zielonego dinozaura, z którym nie rozstaje się na krok.

Zabawki Świnka Peppa

Peppa to bardzo ciekawska i energiczna mała świnka. Wolny czas spędza wraz z przyjaciółmi, z którymi to często wybiera się na wycieczki rowerowe. Często organizują pikniki. Gdy któreś z nich ma urodziny wszyscy bardzo chętnie świętują i urządzają przyjęcia. Jednak najukochańszym zajęciem Świnki Peppa są zabawy w błotku. Najlepszy czas na nie to opady deszczu, gdy dopiero powstają kałuże. Wtedy Peppa albo sama albo z bratem lub całą rodziną ma okazję rozładować swoje pokłady energii.  

Jednak zabawy to nie wszystko. Świnka chodzi do przedszkola i pilnie się uczy. Peppa i jej przyjaciele wspólnie poświęcają czas na naukę liczb i liter. Z kolei pokój Peppa i Georga'a wypełniony jest rozmaitymi rysunkami, które tworzą w wolnym czasie. 

Do ulubionych potraw Peppa należą czekoladowe ciasteczka. Jej brat George to również mały łakomczuszek. Rodzice mają z nimi nie lada kłopoty, gdyż trudno jest im namówić dzieci do zjedzenia czegoś smacznego i zdrowego. Dzieci są uparte, ale zazwyczaj  słuchają rodziców, bo wiedzą, że to dla ich dobra. 

Rozrywkowa Świnka bardzo kocha swoich rodziców, dziadków brata i przyjaciół. Rodzina świnek potrafi ze zwykłych domowych zajęć uczynić wspaniałą zabawę np. sprzątanie pokoju na wyścigi. Lubi żartować i śmiać się, podobnie jak każdy z nas, czy to starszy czy młodszy. Świat postaci jest kolorowy i przyjazny.

Wesołe postaci wprawiają dzieci w dobry nastrój i kojarzą się z zabawą i poczuciem bezpieczeństwa. Bohaterowie kreskówki obecni na np. kubku lub talerzyku z pewnością przekonają do jedzenia największego niejadka. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl