Filtry produktów

My Little Pony

My Little Pony to amerykańska marka zajmująca się m.in. produkcją figurek przedstawiających charakterystyczne kucyki oraz filmów animowanych na ich temat. Jest ona bardzo popularna wśród dzieci na całym świecie. 

Historia marki sięga początku lat 80. XX wieku. Wtedy to pewna amerykanka Bonnie Zacherle zaprojektowała kilka modeli kucyków i rozpoczęła ich produkcję. W historii marki można wyróżnić kilka generacji koników, które były tworzone w różnych okresach czasowych. Od lat producentem koników z serii My Little Pony jest firma Hasbro zajmująca się zabawkami.

Na przestrzeni lat, zabawki My Little Pony były produkowane w kilku generacjach, z których najnowsza jest już czwartą.

Pierwsza generacja zabawek My Little Pony

Tak jak wspomniano wcześniej zadebiutowała w latach 80. XX wieku. Składała się ona z sześciu kucyków, jednak stopniowo poszerzyła się po kolejne modele, także kucyków jednorożców i pegazów. 

Druga generacja My Little Pony

Była produkowana na przełomie XX i XXI wieku. W porównaniu z poprzednimi modelami, te  kucyki były widocznie mniejsze i charakteryzowały się smuklejszą budową ciała. 

Trzecia generacja My Little Pony

Kolejna generacja powstawała w okresie od 2002 do 2010 roku. Wizualnie modele były łudząco podobne do kucyków wydanych w pierwszej generacji. Dodatkowo na rynek trafiły całkiem białe koniki, które można było ozdabiać w dowolny sposób. 

Czwarta generacja My Little Pony

Ostatnia generacja powstała po 2010 roku. Charakteryzuje się ona szczególnym połączeniem figurek z postaciami filmów animowanych o My Little Pony: Przyjaźń to magia. Wizualnie znacznie się one różnią od poprzednich generacji. 

 

Kucyki My Little Pony to idealne zabawki dla małych księżniczek. Szukając prezentu dla córeczki, młodszej siostry, chrześnicy czy innej dziewczynki warto zapoznać się z bogatą ofertą koników. W sklepie dostępne są kucyki o różnej wielkości i w różnych kolorach. Dzięki temu każda dziewczynka może znaleźć ten wymarzony model. Ponadto kucyki posiadają różne, fantazyjne stroje i akcesoria, które można dowolnie dobierać. Dostępne piękne szczotki do pielęgnacji grzywy, fantazyjne stroje, karety, zamki i inne przedmioty. Dzięki temu można bawić się bez ograniczeń i tworzyć niepowtarzalny świat. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl