Najpopularniejsze prezenty pod choinkę dla dzieci

prezent swieta

Święta zbliżają się wielkimi krokami i często zastanawiamy się co kupić naszym dzieciom w prezencie pod choinkę. Sięgamy po wszelkie informacje o nowościach na rynku zabawek, gadżetów i książek. Śledzimy rankingi najpopularniejszych prezentów z nadzieją, że nagle pojawi się coś co nas zachwyci, czego nasze dziecko jeszcze nie ma i co najprawdopodobniej sprawi mu ogromną radość.

Pokusiliśmy się o stworzenie jeszcze jednej listy najpopularniejszych prezentów ale takiej listy, która pozwoli na zakup bardziej spersonalizowanej niespodzianki pod choinkę. Czy nasz milusiński jest artystą? Czy lubi marzyć? A może interesują go nowinki technologiczne, albo pragnie stworzyć ogromną kolekcję dinozaurów?

Prezent dla artysty eksperymentatora

Wśród najpopularniejszych prezentów dla dzieci, które są kreatywne, uwielbiają tworzyć i eksperymentować są glutki. Glutki zielone, czerwone, niebieskie, srebrne, przezroczyste lub piankowe. Zakup kilograma gluta w wiaderku sprawi, że twoja pociecha przez długie godziny eksperymentować będzie odkrywając nowe zastosowania i wykorzystanie rozciągliwego gluta.

Dziecko, które lubi pisać, rysować, malować z pewnością ucieszy się również z nowych kredek, farb czy kolorowanek. Jego artystyczny świąt wzbogaci również znikopis magnetyczny, dzięki któremu stworzy niezliczoną ilość obrazów, kształtów i napisów.

Prezent dla miłośnika sterowania pojazdami

Najpopularniejszym prezentem w tej dziedzinie jest niewątpliwie dron. Wydatek na zakup wydaje się spory, ale radość płynąca z zabawy każdego dziecka zdalnie sterowanym dronem jest ogromna. Korzystanie z takiej zabawki wymaga umiejętności kierowania nim w przestrzeni i dron znaleziony pod choinką ucieszy każde dziecko, a sterowania nim z przyjemnością nauczy go dzielny tata.

Każdy chłopiec ucieszy się z prezentu, którym będzie zabawka sterowana typu: samochód, koparka, monster truck czy też sterowany robot. Niezliczone możliwości kombinacji ruchu, zwalnianie, przyspieszanie, pokonywanie przeszkód pozwolą dziecku na kreatywne i pełne wrażeń spędzanie czasu na zabawie.

Prezent dla małej gospodyni

Niewyczerpana ilość zabawek, dzięki którym nasze pociechy będą mogły stworzyć swój własny domowy świat pozwala nam na zakup wspaniałych prezentów pod choinkę a najpopularniejszym prezentem będzie tutaj domek dla lalek, o którym marzy każda dziewczynka. Piękne kolory, małe mebelki i miniaturowe wnętrza sprawiają, że pokój dziecięcy zamienia się w świat szczęścia i radości. Doskonałym uzupełnieniem będzie również znaleziona pod choinką pasująca do wielkości domku lalka, naczynia kuchenne i wszystkie inne elementy, które urozmaicą zabawę w dom.

Prezent dla sportowca

Wielką radość na twarzy małego sportowca wywoła prezent, który pozwoli mu na rozwijanie swoich pełnych aktywności pasji i który jednocześnie sprawi, że czas sportowej zabawy będzie mógł być czasem spędzonym wspólnie z rodzicem. Dużą popularnością cieszą się tutaj zestawy do gry w kręgle, latające dyski, zestawy do gry w tenisa, rowerki i hulajnogi.

 

 

 

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *