Kotek Pusheen zawojował świat

pusheen

Słodziutki kotek Pusheen, znany z początku wszystkim głównie z naklejek Facebooka, którą można umieszczać w komentarzach i wysłać w wiadomości w Messengerze, zawojował rynek zabawek dla dzieci. Kim jest ten wyjątkowy kotek, i dlaczego dzieci go tak uwielbiają?

Popularność w mediach społecznościowych sprawiła, że kot Pusheen od dłuższego czasu ma swój profil na facebooku, gdzie codziennie odwiedza go ogromna liczba fanów. Istnieje również jego własny blog – zobacz. Szaroburego, okrąglutkiego kotka z krótkim ogonkiem i krótkimi łapkami można już także mieć w realu, pod przeróżnymi postaciami, w przeróżnych pozach i odsłonach.

 

Pusheen zawojował świat! Zabawki, gadżety, dodatki

Posiadamy w swojej ofercie maskotki kotka od najmniejszych do największych, kotka siedzącego, leżącego, z pizzą, z tortem, czy z pączkiem –  Zobacz Maskotki Pusheen.

Oprócz maskotek, oferujemy przeróżne gadżety z kotkiem, począwszy od breloczków, a skończywszy na torbach czy termoforach (Zobacz – Kotek Pusheen).  Pusheen sezonowo występuje również pod postacią kapci czy bombek na choinkę.

Dziecko marzy o pościeli z kotkiem? Nie ma problemu, wariantów pościeli jest mnóstwo. Zakup koszulki czy skarpetek z wizerunkiem kotka też nie stanowi żadnej przeszkody. Breloczek z kotkiem, kubek, talerzyk, sztućce to obowiązkowe gadżety miłośników tej postaci.

Nie zapomniano również o wyposażeniu szkolnych plecaków. Tu również jest w czym wybierać. Plecaków z kotkiem jest cała gama do wyboru, ponadto w ofercie są piórniki, notesy, zeszyty, kredki czy długopisy. Jaka przyjemność zjeść przygotowane przez mamę śniadanie, zapakowane w pojemnik, z wieczka którego uśmiecha się do nas nasz ulubieniec. Woda też przestała być niesmaczna, jeśli wypijemy ją z butelki z wizerunkiem kotka. Buty na zmianę koniecznie w worku z kotkiem. Dla kreatywnych obowiązkowo książeczki do malowania, wzorniki i naklejki, stempelki.

Inwencja twórców jest nieograniczona. Na rynku dostępne są poduszki z wizerunkiem kotka, skarbonki, zegarki, etui na telefony, a nawet słuchawki. Chcemy więcej, proszę bardzo, sklepy oferują pudełka z niespodzianką, zestawy szkolne, zestawy pojemników na żywność, zestawy upominkowe.

 

Kotek Pusheen z wielkim sercem

Posiadanie kotka Pusheen stało się obowiązkowe nie tylko wśród najmłodszych. Ten przemiły zwierzak skradł też serce niejednego dorosłego. Zebranie pokaźnej kolekcji z kotkiem postawiło sobie za cel wielu miłośnik tej postaci i trudno się dziwić. Maskotka jest tak urocza, że trudno się jej oprzeć. Przytulenie się do takiego słodziaka sprawi radość każdemu.

Kotek Pusheen zagościł również w książeczkach dla dzieci. Większość z nich jest co prawda wydana w języku angielskim, ale czyż nie jest to świetne rozwiązanie? Książeczka nie tylko daje rozrywkę, ale także uczy języka angielskiego od najmłodszych lat. Podobnie jest z kreskówkami, choć powszechnie dostępne, głównie jednak w wersji angielskiej. Tylko patrzeć jak na ekrany kin wejdzie film z naszym ulubieńcem.

Dzieci, niezależnie od wieku, mają swojego ulubionego bohatera. Patrząc na kotka trudno się dziwić, że zdobył on tak ogromną popularność. Jego niewinna minka sprawia, że chce się go przytulić i przygarnąć. Tak jak kiedyś Hello Kitty, tak teraz kotek Pusheen zawojował dziecięcy świat.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *