Nianie elektroniczne

Dziecko jest największym, najbardziej wartościowym skarbem każdego rodzica. Troskliwy opiekun zawsze zastanawia się, czy dziecko ma wszystko czego potrzebuje, czy jest głodne, czy nie płacze, czy nie jest mu zimno. Każdy rodzic martwi się także o bezpieczeństwo swojej pociechy i gdyby to było możliwe chciałby czuwać przy nim cały czas. Prawdopodobnie dla większości świeżo upieczonych rodziców, pojawienie się nowego członka rodziny to duża i stresująca zmiana. Na szczęście są nowe technologie, które ukoją skołatane nerwy rodziców i pozwolą na spokojniejsze funkcjonowanie przy boku maleństwa.

W naszym sklepie znajdziecie specjalne urządzenia, które pozwolą zachować spokój o losy dziecka, podczas przebywania w innym pokoju. Niania elektroniczna to specjalne urządzenie, które pozwala na bieżąco monitorować zachowanie dziecka – można je widzieć i słyszeć. Podstawowa wersja niani elektronicznej to baza i odbiornik – dzięki nim możesz usłyszeć, co dziecko robi w pokoju. Nowsze, bardziej zaawansowane wersje są wyposażone w rejestratory wideo, które na specjalnym  wyświetlaczu dołączonym do zestawu, pozwalają na obserwację dziecka – nawet w nocy! W ofercie posiadamy nianie elektroniczne o różnym zasięgu, zarówno do małych jak i do dużych przestrzeni, dopasowane do możliwości mieszkalnych i finansowych.

Urządzenia – w zależności od wyboru modelu – posiadają zasięgi do 50 metrów wewnątrz i nawet 300 metrów na zewnątrz. Część z nich jest także wyposażona w opcję podwójnej komunikacji – rodzic słyszy co robi dziecko i za pomocą urządzenia jest w stanie do niego się zwrócić. Bardziej zaawansowane modele, są wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak projektor, który rzuca na ścianę w pokoju dziecka przyjemne światło, alarm wibracyjny i możliwość mierzenia temperatury i wilgotności w pokoju dziecka.

Dzięki elektronicznej niani można zawsze “być” z  dzieckiem. Widzieć je i słyszeć, nawet podczas przebywania w innym pokoju. Jest  to duże ułatwienie dla tych rodziców, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie dziecka i swoim spokoju.