Promocje
Maskotka  z grzechotką - miś Fisher Price
Maskotka z grzechotką - miś Fisher Price
40,99 zł 36,89 zł
szt.
AKUKU A0370 Grzechotko-gryzak słoń
AKUKU A0370 Grzechotko-gryzak słoń
7,99 zł 7,19 zł
szt.
ALEXIS TK/3261C Mata edukacyjna kojec Zoo
ALEXIS TK/3261C Mata edukacyjna kojec Zoo
132,99 zł 126,34 zł
szt.
ALEXIS GW-G17 Grzechotka plastikowa Walec
ALEXIS GW-G17 Grzechotka plastikowa Walec
8,99 zł 8,09 zł
szt.
ALEXIS SK/175 Grzechotka plastikowa MIŚ
ALEXIS SK/175 Grzechotka plastikowa MIŚ
5,99 zł 5,39 zł
szt.
ALEXIS STK-16058 B Grzechotka myszka niebieska
ALEXIS STK-16058 B Grzechotka myszka niebieska
13,99 zł 12,59 zł
szt.
AVENT SCF172/50 Smoczek CLASSIC+ I LOVE 0-6m 2-pak
AVENT SCF172/50 Smoczek CLASSIC+ I LOVE 0-6m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
AVENT SCF197/22 Smoczek FASHION Boy/Girl 6-18m 2-pak
AVENT SCF197/22 Smoczek FASHION Boy/Girl 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
BAM BAM 322025 Grzechotka Krówka
BAM BAM 322025 Grzechotka Krówka
29,99 zł 26,99 zł
szt.
BAM BAM 383723 Gumowa Kula z grzechotką Mysz
BAM BAM 383723 Gumowa Kula z grzechotką Mysz
21,99 zł 19,79 zł
szt.
Maskotka z grzechotką na spirali - lew Fisher Price
Maskotka z grzechotką na spirali - lew Fisher Price
52,99 zł 47,69 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

Nianie elektroniczne

Dziecko jest największym, najbardziej wartościowym skarbem każdego rodzica. Troskliwy opiekun zawsze zastanawia się, czy dziecko ma wszystko czego potrzebuje, czy jest głodne, czy nie płacze, czy nie jest mu zimno. Każdy rodzic martwi się także o bezpieczeństwo swojej pociechy i gdyby to było możliwe chciałby czuwać przy nim cały czas. Prawdopodobnie dla większości świeżo upieczonych rodziców, pojawienie się nowego członka rodziny to duża i stresująca zmiana. Na szczęście są nowe technologie, które ukoją skołatane nerwy rodziców i pozwolą na spokojniejsze funkcjonowanie przy boku maleństwa.

W naszym sklepie znajdziecie specjalne urządzenia, które pozwolą zachować spokój o losy dziecka, podczas przebywania w innym pokoju. Niania elektroniczna to specjalne urządzenie, które pozwala na bieżąco monitorować zachowanie dziecka - można je widzieć i słyszeć. Podstawowa wersja niani elektronicznej to baza i odbiornik - dzięki nim możesz usłyszeć, co dziecko robi w pokoju. Nowsze, bardziej zaawansowane wersje są wyposażone w rejestratory wideo, które na specjalnym  wyświetlaczu dołączonym do zestawu, pozwalają na obserwację dziecka - nawet w nocy! W ofercie posiadamy nianie elektroniczne o różnym zasięgu, zarówno do małych jak i do dużych przestrzeni, dopasowane do możliwości mieszkalnych i finansowych.

Urządzenia - w zależności od wyboru modelu - posiadają zasięgi do 50 metrów wewnątrz i nawet 300 metrów na zewnątrz. Część z nich jest także wyposażona w opcję podwójnej komunikacji - rodzic słyszy co robi dziecko i za pomocą urządzenia jest w stanie do niego się zwrócić. Bardziej zaawansowane modele, są wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak projektor, który rzuca na ścianę w pokoju dziecka przyjemne światło, alarm wibracyjny i możliwość mierzenia temperatury i wilgotności w pokoju dziecka.

Dzięki elektronicznej niani można zawsze "być" z  dzieckiem. Widzieć je i słyszeć, nawet podczas przebywania w innym pokoju. Jest  to duże ułatwienie dla tych rodziców, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie dziecka i swoim spokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl