Karuzele dla niemowląt to doskonałe zabawki nad łóżeczko. Są bezpieczne i funkcjonalne. Wielu rodziców bardzo je sobie chwali. Pomagają zainteresować maluszka chociaż na chwilę, a tylko młoda mama wie jakie to cenne.

Karuzele i pozytywki dla niemowląt

Noworodek po urodzeniu widzi bardzo słabo i dopiero uczy się patrzeć. Karuzela pomaga rozwijać zmysł wzroku i postrzeganie dali. Kolory dobrane są w taki sposób aby dziecko jak najlepiej dostrzegało kształty. Dziecko zamiast patrzeć się w sufit może obserwować kolorowe postacie. Dla maluszka to doskonała rozrywka. Nie potrafi jeszcze siedzieć i bawić się zabawkami więc karuzela jest znakomitym gadżetem. Wzbudza ciekawość i niweluje nudę, jest doskonałym urozmaiceniem w ciągu dnia. 

Wszystkie karuzele do łóżeczka są atestowane. Można ich używać już od pierwszych dni życia dziecka. Stabilna konstrukcja i staranne wykonanie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Właściwie zamontowana karuzela nie spada i nie przechyla się.

Karuzele dla niemowląt są bardzo łatwe do złożenia i zamontowania. Każdy rodzic poradzi sobie z nimi w kilka minut. W razie potrzeby można je również łatwo zdemontować. Wszystkie potrzebne elementy zawarte są w zestawie i dobrze do siebie pasują. Nie ma potrzeby wiercenia i przykręcania.

Oferujemy szeroki wybór karuzeli i pozytywek dla niemowląt. Różne kształty i modele oraz szeroką paletę kolorystyczną. Zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Karuzelę i pozytywkę do łóżeczka można wkomponować w wystrój powstającego pokoju dla noworodka lub podarować w prezencie świeżo upieczonym rodzicom i ich maluchowi. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl