AKUKU A0266 Grzechotka AKUKU A0266 Grzechotka
Cena: 4,99 zł
zobacz więcej
AKUKU A0370 Grzechotko-gryzak słoń AKUKU A0370 Grzechotko-gryzak słoń
Cena: 7,99 zł
zobacz więcej
AKUKU A0371 Grzechotko-gyzak lis AKUKU A0371 Grzechotko-gyzak lis
Cena: 7,99 zł
zobacz więcej
AKUKU A0372 Grzechotko-gryzak małpka AKUKU A0372 Grzechotko-gryzak małpka
Cena: 7,99 zł
zobacz więcej

Oferujemy Państwu szeroki asortyment grzechotek dla niemowląt. Do wyboru wiele wzorów, kolorów i rodzajów. Zarówno klasyczne jak i bardziej skomplikowane modele. Doskonała zabawka dla każdego maluszka.

Wszystkie nasze grzechotki to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Wykonane z najlepszych materiałów. Są dopracowane i trwałe. Łatwo je umyć co pomaga w zachowaniu higieny.

Nasze grzechotki zapewniają dobrą zabawę wspomagając jednocześnie rozwój Twojego maluszka. Zastosowanie różnorodnych kształtów, faktur, materiałów i kolorów czyni je doskonałymi zabawkami sensorycznymi. Pobudzają zmysł dotyku, wzroku i słuchu.

Pomagają również ćwiczyć zdolności manualne oraz koordynację ręka - oko. Dzięki odpowiedniemu kształtowi, wielkości i wyprofilowaniu dobrze pasują do małych rączek ułatwiając chwytanie. Są idealnie dostosowane do etapu rozwojowego niemowląt.

W ofercie znajdziecie Państwo również grzechotki z funkcją gryzaka, które są nieocenioną pomocą w czasie ząbkowania. Przynoszą ulgę obolałym i swędzącym dziąsłom, a w dodatku są bezpieczne i wytrzymałe co niweluje ryzyko odgryzienia i potknięcia kawałka zabawki.

Kolorowe i ciekawie zaprojektowane grzechotki wzbudzają zainteresowanie dziecka, zajmując jego uwagę na długie minuty. Zapewniają dobrą rozrywkę wszędzie gdzie to konieczne. Oprócz zabawy w domu, grzechotka może umilić dziecku długą jazdę samochodem, czekanie z mamą w kolejce do kasy czy siedzenie w wózku. Nasze grzechotki są połączeniem prostoty i funkcjonalności. Zaprojektowano je z myślą o najmłodszych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl