Zabawki niemowlęce to przyjaciele maluszka, którzy nieodłącznie towarzyszą mu od dnia narodzin, przez kolejne lata. Bawią, uczą i wypełniają czas, pomagając rozwijać nowe umiejętności.

Zabawki dla niemowląt – wyjątkowe dla maluszka

Rynek oferuje ogromny wybór zabawek i gier edukacyjnych dla dzieci. Przy ich zakupie warto poświęcić chwilę na znalezienie rozwiązań dedykowanych dla konkretnego wieku. Warto zwrócić też uwagę na funkcję, jaką mają pełnić (np. zabawki sensoryczne, czy edukacyjne).

Zabawki dla niemowląt zostały stworzone specjalnie z myślą o rozwoju i bezpieczeństwie najmłodszych pociech. Muszą przestrzegać wielu restrykcyjnych norm, poczynając od materiałów, z których są wykonane, aż po niezbędne atesty. Ponadto zabawki powinny mieć zaokrąglone brzegi, nie mieć zbyt głośnych dźwięków, aby nie zaszkodzić w żaden sposób dziecku. Mają za zadanie prowokować maluszka do działania, do uczenia się czynności, które trzeba wykonywać, żeby coś osiągać. Dlatego wszystkie zabawki dla niemowląt w sklepie KidsMax.pl spełniają wszystkie rygorystyczne normy.

Wśród zabawek niemowlęcych znajdziemy: zabawki edukacyjne, karuzele, które można przyczepić do łóżeczka czy wózka, wszelkiego rodzaju przytulanki, projektory, grzechotki, które są pierwszą zabawką, jaką maluszek może utrzymać w rączce samodzielnie. Foteliki bujaczki, czy gryzaki, które ułatwią dziecku przejście okresu ząbkowania.

Ogromną popularność wśród rodziców zdobyły maty edukacyjne – nie tylko pozwalają dziecku wygodnie leżeć na podłodze, dodatkowo pociecha obserwując podwieszone zabawki, uczy się przewracać na brzuszek, siadać, a nawet stawiać pierwsze kroczki!

Wspaniałym rozwiązaniem przy codziennej pielęgnacji maluszka są zabawki przeznaczone do kąpieli. Kąpiel bywa dla dziecka bardzo stresująca, czasami woda dostanie się do oczu, lub noska...  Wtedy gumowe zwierzątka i miękkie gryzaki zajmują jego uwagę, a rodzic jest w stanie wykąpać malucha. Dzięki zabawkom dziecko uzna, że kąpiel wcale nie jest straszna i będzie w stanie znieść ją spokojnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl