Promocje
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
22,99 zł 20,69 zł
szt.
ALEXIS HS-789-13 Mata edukacyjna z muzyką SAFARI karton
ALEXIS HS-789-13 Mata edukacyjna z muzyką SAFARI karton
101,99 zł 96,89 zł
szt.
ALEXIS TK/3168C Mata edukacyjna Króliczki
ALEXIS TK/3168C Mata edukacyjna Króliczki
96,99 zł 92,14 zł
szt.
ALEXIS PL-400061 Grzechotka plastikowa królik
ALEXIS PL-400061 Grzechotka plastikowa królik
8,99 zł 8,09 zł
szt.
AVENT SCF169/37 Smoczek CLASSIC BOY 6-18m 2-pak
AVENT SCF169/37 Smoczek CLASSIC BOY 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
AVENT SCF182/24 Smoczek CLASSIC+ animali 6-18m 2-pak
AVENT SCF182/24 Smoczek CLASSIC+ animali 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
B.O.672 Grzechotka kula
B.O.672 Grzechotka kula
4,99 zł 4,49 zł
szt.
BAM BAM 359906 Grzechotka Krówka
BAM BAM 359906 Grzechotka Krówka
13,99 zł 12,59 zł
szt.
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
Maskotka z grzechotką - żyrafa Fisher Price
31,99 zł 28,79 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

Przewijaki dla dzieci to najczęściej dokonywany zakup w trakcie kompletowania wyprawki przed narodzinami dziecka. Jest to bardzo pomocny i potrzebny gadżet każdego rodzica. Jest ono używane od narodzin do momentu kiedy przewijak będzie za duży i maluch będzie już za bardzo wystawał poza ramy przewijaka.

Przewijaki są wygodne w czyszczeniu i bezpieczne

W naszym sklepie można znaleźć przewijaki, które na wierzchu pokryte są specjalną folią. Jest ona bezpieczna dla skóry dziecka, która często ma bezpośrednią styczność z przewijakiem, aczkolwiek dla pełnej wygody i komfortu można nałożyć podkłady albo oblec prześcieradłem. Jednak jeśli zdecydujemy się bezpośrednio korzystać z przewijaka to nic nie stoi na przeszkodzie.

Przewijaki dla dzieci są usztywniane w dolnej części dlatego można je postawić w bardzo różnych miejscach. Mają różne rozmiary, dlatego można bez problemu dostosować do szerokości podłoża. Może to być komoda, pralka, półka, łóżeczko, a także podłoga. Wszystko zależy od możliwości mieszkaniowych i preferencji. Mają one dodatkowe zabezpieczenia przed upadkiem dziecka, aczkolwiek należy pamiętać, że nie chronią całkowicie. Bardzo dobrze czyści się ją dzięki gładkiej powierzchni.

Miękki przewijak dla dzieciBardziej miękka i elastyczna wersja przewijaka jest pokryta termofrotą. Można położyć ją wszędzie, zwinąć i nosić ją tam, gdzie będzie potrzebna. Jest bardziej płaska i elastyczna niż wersja opisana powyżej. Element z termofroty jest przypinany na rzepy i można go swobodnie prać. Jest również łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl