AVENT SCF172/14 Smoczek FREEFLOW 6-18m AVENT SCF172/14 Smoczek FREEFLOW 6-18m
Cena: 19,99 zł
zobacz więcej
AVENT SCF176/18 Smoczek NA NOC 0-6m 2-pak AVENT SCF176/18 Smoczek NA NOC 0-6m 2-pak
Cena: 25,99 zł
zobacz więcej

Smoczek może okazać się najlepszym przyjacielem Twojej dziecka, ale także pomocnikiem rodzica - gdy ten próbuje je uspokoić lub pocieszy.

Odpowiednio dobrany smoczek dla dziecka potrafi także sprawić, by maluch szybciej i spokojniej zasnął. Dzieje się tak dlatego, że malec rodzi się z bardzo silnym odruchem ssania, który jeżeli nie jest spożytkowany w sposób naturalny - przy piersi mamy - powinien być zaspokojony w inny, alternatywny sposób.

Smoczki dla dzieci

Wybierz spośród naszych różnorodnych modeli smoczków w najróżniejszych kolorach i kształtach odpowiedni dla Twojego dziecka, nie zapominając przy tym o innych  akcesoriach, które pomagają utrzymać smoczek na miejscu. W ofercie posiadamy także różnego rodzaju bezpieczne gryzaki, które przynoszą ulgę w ząbkowaniu, a także specjalne smoczki dedykowane do butelek większości wiodących producentów butelek dziecięcych.  Dla osób, które mają trudności z podawaniem niemowlęciu lekarstw, mamy do zaproponowania profesjonalne smoczki dziecięce do podawania płynnych preparatów medycznych, syropów i lekarstw.

Większość producentów smoczków z naszej oferty, współpracuje z dentystami dziecięcymi i ortodontami, aby zapewnić małej buzi odpowiedni rozwój. W ofercie sklepu znajdują się smoczki anatomicznie, dostosowujące się do ust dziecka, smoczki uspokajające, klasyczne, okrągłe, kauczukowe i wiele wiele innych. Posiadamy smoczki z różnych kolekcji, które nie tylko uspokajają dziecko, ale cieszą także oko, dzięki oryginalnej, wesołej kolorystyce.

Oprócz smoczków, znajdziecie tutaj kubki treningowe, kubki niekapki i wszystkie inne akcesoria niezbędne do prawidłowego rozwoju i promujące dojrzewanie małej buzi dziecka. Gryzaki wspomagają dziecko w trudnym dla niego okresie ząbkowania. Dzięki ich gryzieniu, dziecko masuje sobie rozpulchnione dziąsła i przynosi tym samym ulgę w bólu. Gryzaki znajdujące się w naszej ofercie są atestowane i bezpieczne - nie stanowią dla dziecka zagrożenia i dzięki bezpiecznym materiałom, z których zostały stworzenie, nie wywołują reakcji alergicznych.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl