ALBERO MIO Mata do przewijania ecru ALBERO MIO Mata do przewijania ecru
Cena: 67,99 zł
zobacz więcej

Przewijaki dla dzieci to najczęściej dokonywany zakup w trakcie kompletowania wyprawki przed narodzinami dziecka. Jest to bardzo pomocny i potrzebny gadżet każdego rodzica. Jest ono używane od narodzin do momentu kiedy przewijak będzie za duży i maluch będzie już za bardzo wystawał poza ramy przewijaka.

Przewijaki są wygodne w czyszczeniu i bezpieczne

W naszym sklepie można znaleźć przewijaki, które na wierzchu pokryte są specjalną folią. Jest ona bezpieczna dla skóry dziecka, która często ma bezpośrednią styczność z przewijakiem, aczkolwiek dla pełnej wygody i komfortu można nałożyć podkłady albo oblec prześcieradłem. Jednak jeśli zdecydujemy się bezpośrednio korzystać z przewijaka to nic nie stoi na przeszkodzie.

Przewijaki dla dzieci są usztywniane w dolnej części dlatego można je postawić w bardzo różnych miejscach. Mają różne rozmiary, dlatego można bez problemu dostosować do szerokości podłoża. Może to być komoda, pralka, półka, łóżeczko, a także podłoga. Wszystko zależy od możliwości mieszkaniowych i preferencji. Mają one dodatkowe zabezpieczenia przed upadkiem dziecka, aczkolwiek należy pamiętać, że nie chronią całkowicie. Bardzo dobrze czyści się ją dzięki gładkiej powierzchni.

Miękki przewijak dla dzieciBardziej miękka i elastyczna wersja przewijaka jest pokryta termofrotą. Można położyć ją wszędzie, zwinąć i nosić ją tam, gdzie będzie potrzebna. Jest bardziej płaska i elastyczna niż wersja opisana powyżej. Element z termofroty jest przypinany na rzepy i można go swobodnie prać. Jest również łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl