Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Według szacunkowych obliczeń, małe dziecko, teoretycznie może spędzić w łóżeczku około 3923 godzin w ciągu każdego każdego roku. Dlatego też wybór odpowiedniego, dobrej jakości i wygodnego materaca jest niezmiernie istotny. Zakup materaca dla niemowlęcia jest w gruncie rzeczy kwestią ważniejszą niż kupno odpowiedniego, modnego łóżeczka. Materac dla niemowlęcia wpływa w znacznym stopniu na rozwój dziecka i czuwa nad jego spokojnym odpoczynkiem. Warto więc zastanowić się dokładnie nad tym, jakiego materaca się poszukuje i wybrać najlepszy model.

Materace dla niemowląt w sklepie KidsMax.pl!

Oferujemy, różne rodzaje materaców dla dzieci, samych renomowanych producentów. Posiadamy materacyki o różnych wymiarach i o różnym składzie: tradycyjne materace dwustronne z wypełnieniem z gryki i włókna kokosowego, nowoczesne lateksowe, wypełnione pianką, ortopedyczne, turystyczne a nawet takie, które łagodzą objawy kolki! Posiadamy wszystkie aktualnie obowiązujące na rynku wymiary - materacyki będą pasowały do każdego łóżeczka o typowych, ogólnie przyjętych wymiarach.

Oferta sklepu obejmuje cały przekrój najlepszych materacy dziecięcych, znanych i cenionych producentów. Wyboru można dokonać wśród szerokiej oferty materacy - od wariantów ekonomicznych, ale przyzwoitej jakości, aż do najnowszych opcji, które gwarantują komfort z najwyższej półki i posłużą z pewnością całe lata. Miłym zaskoczeniem może okazać się fakt, że niskie ceny niektórych materacy znajdujących się w ofercie sklepu, odnoszą się wyłącznie do kwestii ekonomicznej a nie do jakości. Warto także zwrócić uwagę na materace podróżne, które są wystarczająco wygodne nawet w przypadku długotrwałego użytkowania, oraz ortopedyczne - wspomagające leczenie i rehabilitację dzieci z wadami kręgosłupa.

Dobry sen dziecka jest naprawdę ważny dla wszystkich członków rodziny. Podczas gdy żaden materac nie zagwarantuje dziecku spokojnego snu przez 13 godzin każdej nocy, można mieć jednak pewność, że złej jakości materac z pewnością może przyczynić się do nieprzespanych nocy. Zapoznaj się więc z ofertą sklepu i wybierz to co dla Twojego dziecka najlepsze.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl