4 BABY Krzesełko DECCO GREY 4 BABY Krzesełko DECCO GREY
Cena: 251,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko DECCO RED 4 BABY Krzesełko DECCO RED
Cena: 251,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko DECCO TURKUS 4 BABY Krzesełko DECCO TURKUS
Cena: 251,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko dziecięce ICON beige 4 BABY Krzesełko dziecięce ICON beige
Cena: 436,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko dziecięce ICON pink 4 BABY Krzesełko dziecięce ICON pink
Cena: 436,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko dziecięce ICON szare 4 BABY Krzesełko dziecięce ICON szare
Cena: 436,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Krzesełko FASHION XVII RED 4 BABY Krzesełko FASHION XVII RED
Cena: 281,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Łóżeczko turystyczne ROYAL GREY 4 BABY Łóżeczko turystyczne ROYAL GREY
Cena: 197,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Łóżeczko turystyczne ROYAL RED 4 BABY Łóżeczko turystyczne ROYAL RED
Cena: 197,99 zł
zobacz więcej
4 BABY Łóżeczko turystyczne VEGAS BEIGE 4 BABY Łóżeczko turystyczne VEGAS BEIGE
Cena: 243,99 zł
zobacz więcej

Artykuły dla niemowląt

Każdy maluszek musi czuć się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie. Od pierwszych chwil życia priorytetem dla rodziców jest zapewnienie dziecku przedmiotów niezbędnych do jego właściwego funkcjonowania. W sklepie KidMax.pl znajdziecie wszystko, co ułatwi wam opiekę nad maluszkiem. 

W naszym sklepie znajdziecie funkcjonalne kołyski, bujaczki, łóżeczka i materace które zapewnią wygodę i słodki sen dziecka, przewijaki i maty, dzięki którym przebranie maluszka będzie bardziej komfortowe, a oprócz tego m.in. nocniki, nakładki na WC, krzesełka, elektroniczne nianie i smoczki do inhalacji. Wszystko po to, by każdy dzień dziecka był wyjątkowy!

Bardzo ważnym elementem w życiu dziecka jest codzienna pielęgnacja. Wychodząc na przeciw potrzebom najmłodszych, oferujemy wysokiej jakości kosmetyki oraz pieluszki, które zadbają o każdy kawałek delikatnej skóry niemowlęcia. Pomogą w tym również akcesoria do kąpieli takie jak: maty antypoślizgowe, wanienki, leżaczki do wanny oraz podstawy pod wanienkę. Kąpiel jest ważnym rytuałem dziecka - zadbajmy o jej najwyższy komfort. 

Od pierwszych chwil życia niezbędny pokarm dostarczany dziecku, zapewnia jego zdrowy rozwój i dobre samopoczucie. Butelki i kubki, a także podgrzewacze do butelek, podkłady i ceraty oraz wagi zapewnią odpowiednie karmienie maluszka i podawanie mu dobrej dawki pokarmu. Dzięki wysokiej jakości naczyń oraz akcesoriów do przygotowywania i podawania jedzenia, dziecko będzie mogło ze spokojem i wygodą zająć się posiłkiem. 

Każdego dnia dziecko rośnie i poznaje świat. Potrzebuje jednak do tego pewnych rzeczy, które dzieci uwielbiają, a mianowicie zabawek! Ulubionym zajęciem każdego malucha jest dobra zabawa, a jeszcze lepiej, gdy można ją połączyć z nauką i poznawaniem rzeczywistości. Doskonałą zabawką dla małego dziecka są gryzaki i grzechotki. Dostarczają one potrzebnych bodźców do rozwoju dziecka poprzez żywe kolory, wyraźne kształty oraz charakterystyczne odgłosy. Przy tym wszystkim są bezpieczne w użyciu i nie stwarzają niebezpieczeństwa zadławienia się małym elementem przedmiotu.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl