Promocje
Maskotka z grzechotką - lew Fisher Price
Maskotka z grzechotką - lew Fisher Price
22,99 zł 20,69 zł
szt.
ALEXIS FU/160262 Klips z łańcuszkiem kaczka
ALEXIS FU/160262 Klips z łańcuszkiem kaczka
4,99 zł 4,74 zł
szt.
ALEXIS PL-310547 A Grzechotka muzyczna słoń
ALEXIS PL-310547 A Grzechotka muzyczna słoń
10,99 zł 9,89 zł
szt.
ALEXIS EF-TE-8377E-12 Grzechotka pluszowa Tygrys
ALEXIS EF-TE-8377E-12 Grzechotka pluszowa Tygrys
11,99 zł 10,79 zł
szt.
ALEXIS EF-TE-8203 Grzechotka do wózka Myszka i Pies
ALEXIS EF-TE-8203 Grzechotka do wózka Myszka i Pies
32,99 zł 29,69 zł
szt.
AVENT SCF151/01 Smoczek MINI boy 0-2m 2-pak
AVENT SCF151/01 Smoczek MINI boy 0-2m 2-pak
23,99 zł 22,79 zł
szt.
AVENT SCF178/25 Smoczek FREEFLOW 0-6 m 2-pak BOY
AVENT SCF178/25 Smoczek FREEFLOW 0-6 m 2-pak BOY
27,99 zł 26,59 zł
szt.
AVENT SCF226/22 Smoczek BOY DECO 6-18
AVENT SCF226/22 Smoczek BOY DECO 6-18
27,99 zł 26,59 zł
szt.
BAM BAM 322046 Mata edukacyjna wesoła farma
BAM BAM 322046 Mata edukacyjna wesoła farma
144,99 zł 137,74 zł
szt.
HENCZ 985 Grzechotka Foka
HENCZ 985 Grzechotka Foka
18,99 zł 17,09 zł
szt.
Maskotka z grzechotką - lew Fisher Price
Maskotka z grzechotką - lew Fisher Price
31,99 zł 28,79 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

4 BABY Fotelik AYGO 0-18 RED 4 BABY Fotelik AYGO 0-18 RED
Cena: 213,99 zł
szt.
zobacz więcej

Komfortowe foteliki samochodowe wyprodukowane przez znane i sprawdzone marki

Foteliki samochodowe dla dzieci z różnych grup wiekowych oraz wagowych. Zostały wykonane z najlepszej klasy materiałów, które są w pełni bezpieczne dla dzieci. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty wymagane na terenie UE w tym certyfikat ISO 9001. 

samochodowe dla dzieci zostały wyprofilowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku maksimum komfortu oraz wygody nawet podczas naprawdę długich podróży. Posiadają kilka stopni regulacji siedziska, tak, by pozwalały przenosić środek ciężkości podczas snu do tyłu i zapobiegać opadaniu główki. Foteliki wyposażono także w odpowiednio regulowane zagłówki, które chronią malucha na każdym etapie jego rozwoju. Dodatkowe zabezpieczenia, takie jak double shaft safety, czy wielopunktowe pasy bezpieczeństwa sprawiają, że dziecko jest maksymalnie zabezpieczone nawet zderzenia.

Większość fotelików samochodowych w naszej ofercie zostało wyposażonych również w dodatkową energochłonną piankę w siedziskach oraz warstwy energochłonne w zagłówkach, które stanowią perfekcyjną absorpcję energii w razie wypadku samochodowego lub nieoczekiwanego, gwałtownego hamowania.

Nasze foteliki samochodowe są wyposażone w systemy, które pozwalają na łatwiejsze i szybsze zamontowanie fotelika w samochodzie m.in w system montowania fotelika isoFIX,.

Foteliki posiadają wbudowane pasy, które minimalizują przesuwalnie się fotelika, w momencie, kiedy umieszczamy w nim dziecko lub je z niego wyjmujemy. Większość fotelików zostało wykończonych elementami z ekologicznej skóry. Jest to dobre rozwiązanie, które chroni produkt przed wszelkiego rodzaju naturalnymi uszkodzeniami. Z kolei wymienne tapicerki pozwalają na ich wypranie w razie nieoczekiwanego zabrudzenia.

Posiadamy foteliki samochodowe najlepszych marek dla dzieci w różnej kategorii wagowej, w  tym foteliki samochodowe 0-13, 9-25, 9-36, i foteliki 15-36

 

W tej kategorii znajdziesz również podstawki samochodowe dla dzieci, które zostały wykonane z pianki poliruetanowej oraz bawełny laminowanej. Podstawi wyposażono w podłokietniki, które nie tylko zwiększają komfort jazdy i stanowią podparcie dla rąk dziecka, ale są oparciem dla pasów bezpieczeństwa.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl