Promocje
Maskotka  z grzechotką - lew Fisher Price
Maskotka z grzechotką - lew Fisher Price
40,99 zł 36,89 zł
szt.
ABAKUS Numi Med Smoczek do inhalacji 6-12 niebieski
ABAKUS Numi Med Smoczek do inhalacji 6-12 niebieski
19,99 zł 18,99 zł
szt.
ALEXIS TK/3249 C Mata edukacyjna Tygrysek
ALEXIS TK/3249 C Mata edukacyjna Tygrysek
97,99 zł 93,09 zł
szt.
ALEXIS SK/175 Grzechotka plastikowa MIŚ
ALEXIS SK/175 Grzechotka plastikowa MIŚ
5,99 zł 5,39 zł
szt.
ALEXIS STK-16058 B Grzechotka myszka niebieska
ALEXIS STK-16058 B Grzechotka myszka niebieska
13,99 zł 12,59 zł
szt.
AVENT SCF172/50 Smoczek CLASSIC+ I LOVE 0-6m 2-pak
AVENT SCF172/50 Smoczek CLASSIC+ I LOVE 0-6m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
AVENT SCF197/22 Smoczek FASHION Boy/Girl 6-18m 2-pak
AVENT SCF197/22 Smoczek FASHION Boy/Girl 6-18m 2-pak
25,99 zł 24,69 zł
szt.
BAM BAM 322025 Grzechotka Krówka
BAM BAM 322025 Grzechotka Krówka
29,99 zł 26,99 zł
szt.
BAM BAM 384446 Grzechotka Żyrafa
BAM BAM 384446 Grzechotka Żyrafa
22,99 zł 20,69 zł
szt.
Maskotka  z grzechotką - miś Fisher Price
Maskotka z grzechotką - miś Fisher Price
40,99 zł 36,89 zł
szt.
Najnowsze wpis na blogu
Najlepsze zabawki dla przedszkolaka

W wieku przedszkolnym dziecko zdobywa wiedzę o otaczającym je świecie przez naśladowanie najbliższych, a następnie literaturę dziecięcą. Ale posiada również kontakt z zabawkami. Nie bez powodu w przedszkolu w większości na do dyspozycji są zabawki edukacyjne. Czy są one odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Pluszowy miś - najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, technologia zdominowała już praktycznie każdą dziedzinę naszego życia. Każde kolejne pokolenie dzieci wychowuje się w otoczeniu coraz bardziej atrakcyjnych, często interaktywnych zabawek. Tymczasem, w tej nowej, "cyfrowej" rzeczywistości, od wielu już lat rekordy popularności wśród dzieci bije wciąż jedna i ta sama zabawka - pluszowy miś.

Pielęgnacja niemowlaka. Co trzeba wiedzieć?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny całkowicie przewraca świat jego rodziców do góry nogami. Muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie, zmienić przyzwyczajenia, a także ustalić nowy rytm dnia, który wyznacza dziecko i jego potrzeby.

Zabawki dla dzieci z ADHD – gadżety antystresowe i Fidget Toys

Dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej nie mogą korzystać z wielu rodzajów zabawek, które kierowane są do ich rówieśników. Głośne, wysyłające liczne bodźce dźwiękowe i wizualne zabawki mogą powodować u dzieci z ADHD frustrację i pogłębiać zaburzenia funkcji poznawczych. Dodatkowo badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Journal of Abnormal Child Psychology wykazują, że odpowiednie zabawki mogą poprawić koncentrację u dzieci z tym zaburzeniem i być wykorzystywane do kontroli procesów poznawczych. W efekcie możliwa jest redukcja stresu i minimalizacja objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.

Gdy dziecko boi się ciemności

Kto z nas nigdy nie bał się ciemności? Kto nie czuł lęku i dreszczy strachu, gdy nagle zgasło światło? Ciemność w pokoju powoduje, że czujemy się nieswojo, wytężamy zmysł słuchu i każdy odgłos dobiegający do naszych uszu uruchamia wyobraźnię, przywołuje obrazy, które tylko potęgują lęk i obawy przed czymś, czego nie potrafimy nazwać, ale bardzo się tego boimy.

4 BABY Fotelik AYGO 0-18 RED 4 BABY Fotelik AYGO 0-18 RED
Cena: 213,99 zł
szt.
zobacz więcej

Wielokrotnie nie mamy pojęcia nawet, co jest nam tak naprawdę bardzo potrzebne i co ułatwiłoby nam życie, dopóki tego nie zobaczymy. Dlatego warto rozglądać się po sklepach i pomóc sobie, a przede wszystkim pomóc swoim pociechom - które są przecież dla nas najważniejsze.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria dla dzieci możecie znaleźć mnóstwo produktów codziennego użytku, które przydają się zarówno dorosłemu, jak i dziecku.

Jedziecie samochodem i dziecku słońce świeci prosto w oczy przez szybę? Wybierz osłonki samochodowe, które przyozdobione są różnymi bajkowymi motywami - przydatne i estetyczne, na pewno ucieszą twoje dziecko. 

Zbliża się jesień, najbardziej deszczowa pora roku, a twoje dziecko wciąż nie ma parasola? Przecież nie dasz mu swojego, który jest za duży i za nudny.

Dziecko potrzebuje produktów, które są typowo dziecięce - i aż krzyczą, że należą właśnie do nich. Nie chcą poważnych, jednolitych kolorów, nie odnajdą się w świecie dorosłych - dla nich najważniejsza jest teraz zabawa i nauka, które można łączyć i w ten sposób zaciekawić dziecko. 

Dlatego akcesoria dla dzieci nie muszą być nudne. Nawet te, które służą wyłącznie nauce - mogą być ozdobione w motywy z ulubionych bajek, pełne najzabawniejszych postaci. Po takie produkty sięgnęłoby dziecko, gdyby samo mogło robić zakupy. 

Wybierając produkty postaw też na atrakcyjność przedmiotu, nie jedynie na jego funkcjonalności. Akcesoria dla dzieci mogą służyć spokojnie jako idealne podarki dla dzieci, np. na Mikołajki do buta. Produkty niewielkich gabarytów spokojnie się  tam zmieszczą, a większe mogą służyć już jako prezent np. na święta.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl